Profesorowie wizytujący old

Do tej pory mieliśmy przyjemność gościć w naszej Katedrze następujących profesorów wizytujących:

jf-1

Prof. Joaquim Filipe

Profesor Joaquim Filipe z Polytechnic Institute of Setúbal jest inicjatorem i dyrektorem Instytutu INSTICC (The Institute for Systems and Technologies of Information, Control and Communication – http://www.insticc.org/), organizacji non-profit skupiającej ponad 500 stowarzyszonych członków z ponad 60 krajów, działającej na rzecz rozwoju i rozpowszechniania wiedzy naukowej w dziedzinie nowoczesnych systemów i technologii informacyjnych.

Organizatorami wizyty profesora na UE we Wrocławiu i jego doktoratu honorowego byli: prof. Leszek Maciaszek i dr Artur Rot.

Strona internetowa

 h-oesterle-1

 Prof. Hubert Oesterle

Prof. Hubert Oesterle jest profesorem z zakresu systemów informacyjnych biznesu, założycielem i dyrektorem Instytutu Zarządzania Informacją na Uniwersytecie w Sankt Gallen oraz przewodniczącym rady dyrektorów Business Engineering Institute St. Gallen AG. Za swoje osiągnięcia naukowe wyróżniony został wieloma nagrodami, ostatnio nagrodą Scientific Impact Award 2014 of the University of Sankt Gallen. Prof. H. Oesterle jest doktorem honorowym Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – więcej

Organizatorami wizyty profesora na UE we Wrocławiu byli: prof. Bogdan Franczyk, prof. Leszek Maciaszek i dr Artur Rot.

Strona internetowa

 ps

 Prof. Peter L. Stanchev

Wykładowca Uniwersytetu Kettering w Stanach Zjednoczonych. Profesor pełni również rolę dyrektora Instytutu Matematyki i Informatyki Bułgarskiej Akademii Nauk. Profesor jest autorem i współautorem blisko 200 publikacji naukowych. Osiągnięcia naukowe Profesor znajdują również odzwierciedlenie w licznych realizowanych przez niego projektach międzynarodowych i grantach. W 2012 roku Profesor Peter Stanchev został wyróżniony tytułem Wybitnego Naukowca swojej uczelni w USA.

Organizatorami wizyty profesora na UE we Wrocławiu były: dr Maja Leszczyńska i dr Wiesława Gryncewicz.

Strona internetowa