Pracownicy

Artur Rot

doktor
Kierownik Katedry, adiunkt

artur

Bud. Z, pok. 708
tel. 71-3680-369
tel. 71-3680-379 (sekretariat)
artur.rot@ue.wroc.pl
www (Polski): http://ksi.ue.wroc.pl/index.php/artur-rot/
www (English): http://ksi.ue.wroc.pl/index.php/artur-rot-eng/

Bogdan Franczyk

prof. dr hab. inż.
profesor zwyczajny

bogdan-franczyk

Bud. Z, pok. 711
tel. 71-3680-496
bogdan.franczyk@ue.wroc.pl

Renata Gałaszkiewicz

mgr
specjalista, sekretariat Katedry

renata-galaszkiewicz

Bud. Z, pok. 714
tel. 71-3680-379
renata.galaszkiewicz@ue.wroc.pl

Wiesława Gryncewicz

dr
adiunkt, kierownik projektu ActGo-Gate

wiesia_08

Bud. Z, pok. 709
tel. 71-3680-506
wieslawa.gryncewicz@ue.wroc.pl

Robert Kutera

mgr
specjalista, projekt ActGo-Gate

robert_profile_small

Bud. Z, pok. 507
tel. 71-3680-819
robert.kutera@ue.wroc.pl

Maja Leszczyńska

dr
adiunkt, kierownik st. podypl. Cybersecurity Management

maja-leszczynska

Bud. Z, pok. 709
tel. 71-3680-506; 691 679 625
maja.leszczynska@ue.wroc.pl

Karol Łopaciński

dr
adiunkt

karol-lopacinski

Bud. Z, pok. 710
tel. 71-3680-426
karol.lopacinski@ue.wroc.pl

Łukasz Łysik

dr
adiunkt, opiekun koła naukowego Elektron

ll2

Bud. Z, pok. 705
tel. 71-3680-403
lukasz.lysik@ue.wroc.pl

Piotr Machura

mgr
doktorant

ksi-pm

Bud. Z, pok. 507
tel. 71-3680-819
piotr.machura@ue.wroc.pl

Leszek Maciaszek

prof. dr hab.
profesor zwyczajny

leszek-maciaszek

Bud. Z, pok. 711
tel. 71-3680-496
leszek.maciaszek@ue.wroc.pl
leszek.maciaszek.ue.wroc.pl

Andrzej Niesler

dr
adiunkt

andrzej-niesler

Bud. Z, pok. 705
tel. 71-3680-403
andrzej.niesler@ue.wroc.pl

Gracja Niesler

dr
adiunkt

gn

Bud. Z, pok. 705
tel. 71-3680-403
gracja.niesler@ue.wroc.pl

Grzegorz Pituła

mgr
doktorant

gp-150

Bud. Z, pok. 507
tel. 71-3680-819
gracja.niesler@ue.wroc.pl

Monika Sitarska-Buba


dr
adiunkt

monika-sitarska

Bud. Z, pok. 710
tel. 71-3680-426
monika.sitarska@ue.wroc.pl

Ryszard Zygała

dr
adiunkt, pełnomocnik ds. Summer School, kierownik st. podypl. Data Science

Bud. Z, pok. 710
tel. 71-3680-426
ryszard.zygala@ue.wroc.pl

Paweł Golec

mgr inż.
asystent

Bud. Z, pok. 710
tel. 71-3680-426

Osoby współpracujące:

  • dr Marlena Borowiak-Michalska

  • dr inż. Piotr Tutak

  • dr Krzysztof Pawlikowski

  • mgr inż. Bartosz Blaicke

  • mgr inż. Tomasz Skalniak

  • mgr Rafał Winsław